Hakkımızda

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile ağır vasıta yedek parça sektöründe faaliyet göstermek üzere Çanakkale’de kurulmuş olan DGA Motorlu Araçlar,Türkiye’de sektöründe ürün kalitesini kanıtlayarak ürünlerin satış ve dağıtımını üstlenmiştir.Firmamız müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşidini belirleyerek ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak “en kalitelisini en hızlı teslim” ilkesi ile çalışmalarımıza taviz vermeden yürütmekteyiz.

DGA Motorlu Araçlar teknolojiyi son derece takip ederek finans,muhasebe,insan kaynakları,satın alma,satış,lojistik departmanlarına ait tüm süreçleri ERP sisteminde kontrol altına alarak müşterilerine zamanında ve sorunsuz sevkiyat yapmaya devam etmektedir.

Gerek yurtiçi gerekse yurtdışında bulunan çözüm ortaklarımızla sektörde kesintisiz,hızlı bir tedarik ve hizmet sağlamayı amaçlamaktayız.

Ürün Gruplarımız

DGA Motorlu Araçlar olarak ;

Truck,

Batery,

Oto Kimyasalları,

Madeni Yağlar,

Airsol,Antifiriz & Cam Suyu,

Fren & Debriyaj & Balata ürünleriniz yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve hızlı bir sevkiyat ile ulaştırıyoruz…

Detaylı Bilgi İçin Arayınız...

0286 317 01 17

Hakkımızda

DGA Motorlu Araçlar

Firmamız ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye iletişim kısmından ulaşabilirsiniz...